Фотоальбом     Вилла "Богатырь"

Вилла БогатырьЗагородный отель
Загородный отель
Футбольное поле
Футбольное поле
Холл отеля
Холл отеля
Выход к пристани
Выход к пристани
Понтон на воде
Понтон на воде
Тренинги
Тренинги
Вид с пристани
Вид с пристани
Пирс для рыбаков
Пирс для рыбаков
Праздники
Праздники
Футбол
Футбол
VIP ВЕЧЕРИНКА

Адлерский район міста Сочі підходить для різноманітного відпочинку. Близькість до моря і гірським курортам, відмінне транспортне сполучення, можливість подорожувати по цікавих місцях неподалік - основні переваги відпочинку в Адлері. А можливість зупинитися в казковому готелі «Богатир» робить канікули воістину незабутніми.

«Богатир» створює атмосферу казки в умовах комфорту і високого класу обслуговування справжнього готелю 4 зірки. Готельний комплекс знаходиться в крокової доступності від Олімпійських об'єктів і нової набережної. Вдале розташування дозволяє готелю по праву вважатися ідеальним місцем для відпочинку з дітьми.

Переваги відпочинку на території готелю «Богатир»:

Казкова атмосфера середньовічного замку, Пологий зручний берег власного пляжу, Близькість до гірських вершин Троянди Хутір, Доступність міських розваг Сочі, Екстремальні враження від атракціонів Сочі Парку, Дитячі каруселі в Сочі Парку, Розваги і свіже повітря круглий рік.

Для того щоб швидко зняти номер в «Богатирі», потрібно оформити бронь на нашому сайті. Пам'ятайте: у святкові дні та в період курортного сезону попит на номери в готелі «Богатир» дуже високий.

ФОТОГРАФИИ ПРАЗДНИКОВ :


Карта проезда

НАШИ ПАРТНЕРЫ :

Отель "Централь" ООО "ГрадСтрой"
 
Централь Тур:
(050) 478-17-55
(062) 332-30-80 Парк-отель «Богатырь» (в 30 км от Донецка)
tour@hotel-central.com.ua
© 2010 Парк-отель "Богатырь": отдых в Донецке | Разработка сайта - Студия web-дизайна Stoff